Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne kosačice |
| Težina pakovanja | 25.1 kg |
| Brend | AGM |
| Kapacitet sakupljača | 50 L |
| Površina košenja | 1100 m² |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 7” / 8” |
| Širina košenja | 457 mm |
| Snaga motora | 2.6 kW |
| Tip motora | EURO 5 |
| Gorivo | Bezolovnibenzin |
| Tip kućišta | Čelično |
| Tip pogona | Gurajući |
| Visina košenja | 25 – 70 mm ( 3 nivoa ) |
| Zapremina motora | 146 cm³ |
AGM motorne kosačice su proizvedene tako da zadovolje i najneupućenije korisnike. Sve se odlikuju moćnim, lako startujućim motorom. Ukoliko tražite kosačicu na koju se možete osloniti kao na kosačicu dobrog materijala i izdržljivosti onda je motorna kosačica AGM pravi izbor za vas i vaše travnate površine.











