Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Elektro-pneumatski čekići |
| Težina pakovanja | 11.25 kg |
| Brend | Villager |
| Broj udaraca – čekići | 0 – 3600 ipm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prihvat alata – čekići | SDS MAX |
| Priključna snaga | 1300 W |
| Snaga udaraca – čekići | 15 J |
| Tip elektromotora | Kolektorski |

