Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.39 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | 1/4, 3/8 |
| Prečnik, pakovanje | 4,0 mm, blister |
| Tip | Set za oštrenje |
27,50 KM
– Tip: Set za oštrenje
– Korak 0.325
– Prečnik pakovanje 4.0 mm blister
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.39 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | 1/4, 3/8 |
| Prečnik, pakovanje | 4,0 mm, blister |
| Tip | Set za oštrenje |
| Težina | 0,39 kg |
|---|