Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.44 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | 3/8 |
| Prečnik, pakovanje | 5,5 mm, blister |
| Tip | Set za oštrenje |
27,50 KM
– Tip: Set za oštrenje
– Korak 0.325
– Prečnik pakovanje 5.5 mm blister
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.44 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | 3/8 |
| Prečnik, pakovanje | 5,5 mm, blister |
| Tip | Set za oštrenje |
| Težina | 0,44 kg |
|---|