Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Ručne prskalice |
| Težina pakovanja | 1.34 kg |
| Brend | Agm |
| Debljina zida na rezervoaru | 2.8 mm |
| Dužina creva – prskalice | 1.3 m |
| Maksimalna temperatura vode – prskalice | 40°C |
| Maksimalni kapacitet | 9.17 l |
| Prečnik creva – prskalice | 8.8 mm |
| Prečnik klipa | 3.8 cm |
| Tip prskalice | Leđna prskalica |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 8 l |
