Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Sijalice |
| Težina pakovanja | 2.3 kg |
| Brend | Villager |
| Maksimalna pokrivenost | 500 m² |
| Maksimalni domet | 7 m |
| Zapremina sijalice | 10 l |
Original price was: 102,90 KM.79,90 KMCurrent price is: 79,90 KM.
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Sijalice |
| Težina pakovanja | 2.3 kg |
| Brend | Villager |
| Maksimalna pokrivenost | 500 m² |
| Maksimalni domet | 7 m |
| Zapremina sijalice | 10 l |
| Težina | 2,3 kg |
|---|