Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorski traktori |
| Težina pakovanja | 243 kg |
| Brend | Stiga |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 3000 rpm |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 30 Ah |
| Kapacitet sakupljača | 240 l |
| Napon | 48 V |
| Površina košenja | 1800 m² |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 15”” / 18”” |
| Priključna snaga | 3 W |
| Širina košenja | 840 mm |
| Tip baterije | Li-ion |
| Visina košenja | 25 – 80 mm (7 nivoa, centralno) |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 6 h |
