Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne testere |
| Težina pakovanja | 8 kg |
| Težina | 5.5 kg |
| Brend | AGM |
| Broj zuba lanca | 36 zuba |
| Dužina vodilice | 45 cm |
| Gorivo | Mješavina (bezolovni benzin 40 : dvotaktno ulje 1) |
| Karburator | Dijafragmalni tip |
| Korak lanca | 3.25” |
| Debljina lanca | 1.5 mm |
| Kapacitet rezervoara za gorivo | 0.55 L |
| Kapacitet rezervoara ulja za lanac | 0.26 L |
| Motor | 2T |
| Snaga motora | 1.8 kW |
| Zapremina motora | 45.8 cm³ |
| Ulje za lanac | Specijalno ulje |





