Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Bušači zemlje |
| Težina pakovanja | 30 kg |
| Brend | |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Dužina burgije | 600 mm |
| Prečnik burgije | 6”, 8”, 10”, 12”, 14” |
| Rezervoar goriva | 1.2 l |
| Snaga motora | 2.5 kW |
| Tip motora | Villager VGR 170 V |
| Zapremina motora | 150 cm³ |
