Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Ručne prskalice |
| Težina pakovanja | 1.35 kg |
| Brend | Villager |
| Domet – prskalice | 1.5 m |
| Maksimalna temperatura vode – prskalice | 55°C |
| Radni pritisak – prskalice | 4 bar |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 8 l |
Original price was: 34,90 KM.26,90 KMCurrent price is: 26,90 KM.
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Ručne prskalice |
| Težina pakovanja | 1.35 kg |
| Brend | Villager |
| Domet – prskalice | 1.5 m |
| Maksimalna temperatura vode – prskalice | 55°C |
| Radni pritisak – prskalice | 4 bar |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 8 l |
| Težina | 1,35 kg |
|---|