Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Potapajuće |
| Težina pakovanja | 4.42 kg |
| Brend | Villager |
| Dubina povlačenja | 7 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 5 m |
| Maksimalna temperatura vode | 35° C |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik izlaza (Ø) | 1” (25 mm) |
| Priključna snaga | 400 W |
| Protok vode | 8 m³/h |
| Tip elektromotora | Kolektorski |

