Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse mikseri |
| Težina pakovanja | 5.46 kg |
| Brend | |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 450 rpm / 0-720 rpm |
| Navoj vratila – mešači za boju | M 14 |
| Prečnik mešača | 120 mm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
310,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse mikseri |
| Težina pakovanja | 5.46 kg |
| Brend | |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 450 rpm / 0-720 rpm |
| Navoj vratila – mešači za boju | M 14 |
| Prečnik mešača | 120 mm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Težina | 5,46 kg |
|---|