Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse glodalice |
| Težina pakovanja | 2.05 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 25000 rpm |
| Dubina glodanja | 25.4 mm |
| Prihvat osovine | 6 mm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
129,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse glodalice |
| Težina pakovanja | 2.05 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 25000 rpm |
| Dubina glodanja | 25.4 mm |
| Prihvat osovine | 6 mm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Težina | 2,05 kg |
|---|