Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Robotske kosačice |
| Težina pakovanja | 11.2 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Površina košenja – robot kosačice | 300 m² |
| Širina košenja – robot kosačice | 160 mm |
| Visina košenja – robot kosačice | 20 – 50 mm |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Maksimalni radni nagib | 25% (15°) |
| Tip košenja | Nasumično košenje |





