Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Dodatna oprema za zavarivanje |
| Težina pakovanja | 0.9 kg |
| Brend | Villager |
| Stanje osvetljenosti | DIN 11 |
| Stanje zatamljenosti | DIN 11 |
| Tip zatamnjivanja | manuelno |
| Vidni prostor | 110 mm x 90 mm |
40,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Dodatna oprema za zavarivanje |
| Težina pakovanja | 0.9 kg |
| Brend | Villager |
| Stanje osvetljenosti | DIN 11 |
| Stanje zatamljenosti | DIN 11 |
| Tip zatamnjivanja | manuelno |
| Vidni prostor | 110 mm x 90 mm |
| Težina | 0,9 kg |
|---|