Opis
- Bočna ručka
- Set burgija i dleta
- Mast za podmazivanje
- Graničnik dubine
- Kofer
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Elektro-pneumatski čekići |
| Težina pakovanja | 6.25 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 900 rpm |
| Broj udaraca – čekići | 0 – 3900 ipm |
| Kapacitet bušenja – čekići | čelik, beton, drvo – 13 mm, 26 mm, 42 mm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prihvat alata – čekići | SDS PLUS |
| Priključna snaga | 800 W |
| Snaga udaraca – čekići | 4 J |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
