Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Elektro-pneumatski čekići |
| Težina pakovanja | 11 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 560 rpm |
| Broj udaraca – čekići | 0 – 3530 ipm |
| Kapacitet bušenja – čekići | beton, drvo – 40 mm, 60 mm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prihvat alata – čekići | SDS MAX |
| Priključna snaga | 1600 W |
| Snaga udaraca – čekići | 9 J |
| Tip elektromotora | Kolektorski |

