Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Elektro-pneumatski čekići |
| Težina pakovanja | 23 kg |
| Brend | Villager |
| Broj udaraca – čekići | 0 – 1850 ipm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prihvat alata – čekići | HEX |
| Priključna snaga | 1700 W |
| Snaga udaraca – čekići | 60 J |
| Tip elektromotora | Kolektorski |


