Opis
K 7 Power opremljen je motorom hlađenim vodom i dizajniran je za često čišćenje, kao i za rješavanje velikih razina prljavštine koje se često susreću na stazama, bazenima, biciklima ili velikim automobilima, itd. asortiman opreme uključuje pištolj za okidanje s praktičnim adapterom za brzo povezivanje preko visokotlačnog crijeva velike duljine od 10 m, pouzdani filter za vodu koji štiti pumpu, Vario Power mlaznicu (VPS) i mlaznik prljavštine s rotirajuća točka mlaza. Postavka tlaka na VPS-u može se podesiti samo okretanjem ruke, a čistač prljavštine kratko izrađuje čak i najtvrdokorniju prljavštinu. Ostali detalji opreme uključuju sustav deterdženta Plug ‘n’ Clean, aluminijsku teleskopsku ručku i parkirni položaj za lako dostupan pribor.
| Proizvođač | Karcher |
| Model | K 7 |
| Kataloška oznaka | 1.317-150.0 |
| Snaga | 3000 W |
| Napon | 230 V – 50 Hz |
| Hlađenje motora | Vodeno |
| Maksimalni pritisak | 20 – 180 bar |
| Maksimalni protok | 600 l/h |
| Maksimalna temperatura ulazne vode | 60 °C |
| Dužina crijeva | 10 m |
| Naponski kabl | 5 m |
| Učinak po površini | 60 m²/h |
| Posuda za deterdžent | Plug ‘n’ Clean sistem |
| Dimenzije | 404 x 461 x 968 mm |
| Težina | 18,9 kg |
| Isporučeni pribor | Deterdžent, Univerzalno sredstvo za čišćenje, 1 l Pištolj za prskanje pod visokim pritiskom, standardni Quick Connect Vario Power Jet rotirajuća mlaznica Crijevo visokog pritiska, 10 m, gumeno Adapter za priključak vrtnog crijeva A3 / 4 “ |






