Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Dizalice |
| Težina pakovanja | 10.5 kg |
| Brend | Villager |
| Brzina dizanja | 4 m/min / 8 m/min |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Nominalno opterećenje | 250 kg (6 m), 125 kg (12 m) |
| Prečnik sajle | 3 mm |
| Priključna snaga | 500 W |
| Visina dizanja | 6 m / 12 m |


