Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Punjači za akumulatore |
| Težina pakovanja | 6.49 kg |
| Brend | Villager |
| Kapacitet punjenja | 20-120 Ah / 4-30 Ah |
| Kontinualna struja punjenja | 2 A |
| Maksimalna struja punjenja | 12 A |
| Maksimalna struja startovanja | 75 A |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Napon punjenja | 6 V / 12 V |
| Napon startovanja | 12 V |
| Opterećenje | 350 W |
| Program punjenja | 2 |
| Tip uređaja | Punjač/starter |





