Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Punjači za akumulatore |
| Težina pakovanja | 1.05 kg |
| Brend | Villager |
| Kapacitet punjenja | 14-220 Ah |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Napon punjenja | 12 V / 24 V |
| Priključna snaga | 135 W |
110,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Punjači za akumulatore |
| Težina pakovanja | 1.05 kg |
| Brend | Villager |
| Kapacitet punjenja | 14-220 Ah |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Napon punjenja | 12 V / 24 V |
| Priključna snaga | 135 W |
| Težina | 1,05 kg |
|---|