Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Električni mješači |
| Težina pakovanja | 6.17 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 180 – 460 rpm / 300 – 750 rpm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Navoj vratila – mješači za boju | M 14 |
| Prečnik mješača | 140 mm |
| Priključna snaga | 1600 W |
| Tip elektromotora | Kolektorski |


