Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorski uređaji |
| Težina pakovanja | 2.5 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0-2100 rpm |
| Broj udaraca | 0 – 3000 ipm |
| Izlazna jačina punjača | 1.7 A |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Kapacitet futera | 6,35 mm (1/4) šestostrani |
| Kapacitet pritezanja (mašinski/standardni vijak) | M8; 22 mm |
| Napon | 12 V |
| Obrtni moment | 110 Nm |
| Snaga punjača | 50 W |
| Tip baterije | Fix Li-ion |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 60 min. |











