Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Rotacione brusilice |
| Težina pakovanja | 2.34 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 6000 – 13000 rpm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 380 W |
| Radna površina | 150 mm |
| Tip brusilice | Rotaciona |
| Tip elektromotora | Kolektorski |





