Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Glodalice |
| Težina pakovanja | 4.2 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 11000 – 30000 rpm |
| Dubina glodanja | 55 mm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prihvat osovine | 6 mm, 8 mm |
| Priključna snaga | 1200 W |
| Tip elektromotora | Kolektorski |

