Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse rende |
| Težina pakovanja | 3.67 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 12000 rpm |
| Dubina glodanja | 0-1.5 mm |
| Dubina reza – električni alat | 12 mm |
| Širina radnog zahvata | 80 mm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |






