Opis
Villager aku bušilice iz serije alata VLN odlikuje najnovija tehnologija Li-Ion baterija uz odlične performanse i dizajn.
135,00 KM
Villager VLN 3208 – kompaktna akumulatorska bušilica odvijač s 10.8V i 1.5Ah Li-Ion tehnologijom. 2 brzine rada, 22Nm obrtni moment, LED svjetlo, isporučuje se s 2 baterije, punjačem i koferom!
Villager aku bušilice iz serije alata VLN odlikuje najnovija tehnologija Li-Ion baterija uz odlične performanse i dizajn.
| Brand | Villager |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon baterije | 10.8V |
| Kapacitet | 1.5 Ah |
| Vrijeme punjenja baterije | 60 min |
| Broj brzina | 2 |
| Broj obrtaja u 1. brzini (bez opterećenja) | 0 – 350 rpm |
| Broj obrtaja u 2. brzini (bez opterećenja) | 0 – 1000 rpm |
| Stezna glava | 0.8 – 10 mm |
| Obrtni moment | 22 Nm |
| Prečnik bušenja - drvo | 18.0 mm |
| Prečnik bušenja - čelik | 10.0 mm |
| Težina | 0.99 kg |
| Isporučeni pribor | Dvije baterije 10.8V 1.5Ah |
| Dodatne informacije | 2 brzine rada |