Opis
Električna vibraciona bušilica Villager VLN 253 sa motorom snage 500W.
65,90 KM
Električna vibraciona bušilica Villager VLN 253 sa motorom snage 500W.
| Brand | Villager |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Snaga (W) | 500 |
| Napon | 220V / 240V |
| Broj udaraca i snaga udarca | 44800 u/min |
| Broj obrtaja - slobodan hod | 0 – 2800 o/min |
| Stezna glava | 0.8 – 13 mm |
| Prečnik bušenja - drvo | 20 mm |
| Prečnik bušenja - čelik | 10 mm |
| Prečnik bušenja - beton | 13 mm |
| Težina | 2.1 kg |
| Dodatne informacije | Podesiva ručka |