Opis
Villager ugaona / kutna brusilica VLN sa motorom 600 W. Veličina ploče 115 mm. Garancija 2+1 godina.
67,90 KM
Villager ugaona / kutna brusilica VLN sa motorom 600 W. Veličina ploče 115 mm. Garancija 2+1 godina.
| Brand | Villager |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Snaga (W) | 600 |
| Promjer brusne ploče (Ø) | 115mm |
| Provrt brusne ploče | 22.23 mm |
| Napon | 220V / 240V |
| Navoj vretena | M 14 |
| Težina | 1,5 kg |
| Isporučeni pribor | Bočna ručka |