Opis
Ugaona / kutna brusilica Villager VLN 470 sa snažnim motorom od 2.350 W. Garancija 2+1 godina.
199,90 KM
Ugaona / kutna brusilica Villager VLN 470 sa snažnim motorom od 2.350 W. Garancija 2+1 godina.
| Brand | Villager |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Snaga | 2350 W |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Brusna ploča / kamen | 230 mm |
| Prečnik pihvata ploče | 22.23 mm |
| Broj obrtaja (brzina) bez opterećenja | 6500 o/min |
| Navoj vretena | M 14 |
| Težina | 5,4 kg |
| Isporučeni pribor | Bočna ručka |