Opis
Snažan motor od 2400 W Debljina rezanja do 45 mm promjera grane Vreća za sakupljanje izrezaka od 45 L Lagana težina od 10,5 kg za mobilnu upotrebu Uključujući velike točkove za lakši transport
289,00 KM
Snažan motor od 2400 W Debljina rezanja do 45 mm promjera grane Vreća za sakupljanje izrezaka od 45 L Lagana težina od 10,5 kg za mobilnu upotrebu Uključujući velike točkove za lakši transport …
Snažan motor od 2400 W Debljina rezanja do 45 mm promjera grane Vreća za sakupljanje izrezaka od 45 L Lagana težina od 10,5 kg za mobilnu upotrebu Uključujući velike točkove za lakši transport
| Brend | Scheppach |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Proizvođač | Scheppach |
| Model | GS55 |
| Kataloška oznaka | 5904404901 |
| Snaga | 2400 W |
| Napon | 220-240 V ~ 50 Hz |
| Maksimalni prečnik | 45 mm |
| Kapacitet vreće za sakupljanje | 45 L |
| Težina | 10,5 kg |
| Isporučeni pribor | 2 plastečne vreće 45 L |