Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse duvači |
| Težina pakovanja | 4.52 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 23000 rpm |
| Maksimalna brzina izduvavanja | 67 m/s |
| Napon | 36 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
Original price was: 219,90 KM.179,90 KMCurrent price is: 179,90 KM.
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse duvači |
| Težina pakovanja | 4.52 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 23000 rpm |
| Maksimalna brzina izduvavanja | 67 m/s |
| Napon | 36 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Težina | 4,52 kg |
|---|