Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse heftalice |
| Težina pakovanja | 2.94 kg |
| Brend | |
| Broj zakivanja u minutu | 20 |
| Dužina eksera | 15 min-32 mm |
| Dužina spajalica | 15 min-25 mm |
| Napon | 18 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
205,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse heftalice |
| Težina pakovanja | 2.94 kg |
| Brend | |
| Broj zakivanja u minutu | 20 |
| Dužina eksera | 15 min-32 mm |
| Dužina spajalica | 15 min-25 mm |
| Napon | 18 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Težina | 2,94 kg |
|---|