Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse kompresori |
| Težina pakovanja | 10.84 kg |
| Brend | |
| Kapacitet | 6 l |
| Napon | 36 V |
| Protok vazduha – kompresori | 98 l/min |
| Radni pritisak – kompresori | 8 bar |
390,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse kompresori |
| Težina pakovanja | 10.84 kg |
| Brend | |
| Kapacitet | 6 l |
| Napon | 36 V |
| Protok vazduha – kompresori | 98 l/min |
| Radni pritisak – kompresori | 8 bar |
| Težina | 10,84 kg |
|---|