Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse prskalice |
| Težina pakovanja | 5.81 kg |
| Brend | Villager |
| Domet – prskalice | 3 m |
| Dužina nastavka – prskalice | 120 cm |
| Napon | 18 V |
| Radni pritisak – prskalice | 2.7 – 4.0 bar |
| Tip baterije | Li-ion |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 16 l |










