Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse punjači |
| Težina pakovanja | 0.48 kg |
| Brend | Villager |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 70 W |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 1.5 Ah-35 min. ; 2 Ah-45 min. ; 3 Ah-70 min. ; 4 Ah-90 min. |
Original price was: 49,00 KM.24,90 KMCurrent price is: 24,90 KM.
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse punjači |
| Težina pakovanja | 0.48 kg |
| Brend | Villager |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 70 W |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 1.5 Ah-35 min. ; 2 Ah-45 min. ; 3 Ah-70 min. ; 4 Ah-90 min. |
| Težina | 0,48 kg |
|---|