Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse setovi |
| Težina pakovanja | 1.25 kg |
| Brend | |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 3 Ah |
| Napon | 18 V |
| Snaga punjača | 40 W |
| Tip baterije | Li-ion |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 120 min. |
119,34 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse setovi |
| Težina pakovanja | 1.25 kg |
| Brend | |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 3 Ah |
| Napon | 18 V |
| Snaga punjača | 40 W |
| Tip baterije | Li-ion |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 120 min. |
| Težina | 1,25 kg |
|---|