Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse trimeri |
| Težina pakovanja | 3.14 kg |
| Brend | |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 8000 rpm |
| Napon | 36 V |
| Radni zahvat niti | 290 mm |
| Tip elektromotora | Indukcioni (bez četkica) |
| Tip rukohvata | Teleskopski rukohvat |
180,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse trimeri |
| Težina pakovanja | 3.14 kg |
| Brend | |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 8000 rpm |
| Napon | 36 V |
| Radni zahvat niti | 290 mm |
| Tip elektromotora | Indukcioni (bez četkica) |
| Tip rukohvata | Teleskopski rukohvat |
| Težina | 3,14 kg |
|---|