Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse udarni zavijači |
| Težina pakovanja | 4.22 kg |
| Brend | |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 2200 rpm |
| Broj udaraca | 0 – 3300 ipm |
| Napon | 18 V |
| Obrtni moment | 250 Nm |
| Prihvat alata | ½” četvrtasti |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip elektromotora | Indukcioni (bez četkica) |
















