Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse udarni zavijači |
| Težina pakovanja | 1.82 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 2400 rpm |
| Broj udaraca | 0 – 3600 ipm |
| Napon | 18 V |
| Obrtni moment | 180 Nm |
| Prihvat alata | ½” četvrtasti |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip elektromotora | Kolektorski |










