Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Multifunkcionalne mašine |
| Težina pakovanja | 54 kg |
| Brend | |
| Broj obrtaja | 3000 rpm |
| Konfiguracija prednjeg alata za prenos | 1/1 |
| Prenos konfiguracije alata unazad | 1/1 |
| Snaga motora | 3.8 kW |
| Tip motora | Loncin |
| Tip transmisije – multifunkcionalana mašina | Zupčanici i kaiš |
| Zapremina motora | 196 cm³ |
