Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske makaze |
| Težina pakovanja | 5.6 kg |
| Brend | |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 4 Ah |
| Napon | 21 V |
| Prečnik sečenja – alati za orezivanje | 20 cm |
| Priključna snaga | 350 W |
| Tip elektromotora | Indukcioni (bez četkica) |
| Vreme rada | 60 min. |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 120 min. |





