Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske makaze |
| Težina pakovanja | 3.26 kg |
| Brend | Villager |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik sečenja – alati za orezivanje | 25 mm |
| Snaga punjača | 150 W |
| Tip – alati za orezivanje | Alat za orezivanje |
| Tip baterije | Li-ion |












