Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Kalemarski noževi |
| Težina pakovanja | 0.13 kg |
| Brend | |
| Dužina – alati za orezivanje | 200 mm |
| Materijal rukohvata | Drvo |
| Materijal sečiva | Nerđajući čelik |
| Rukohvat | Sklopiv |
| Tip – alati za orezivanje | Kalemarski nož |
10,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Kalemarski noževi |
| Težina pakovanja | 0.13 kg |
| Brend | |
| Dužina – alati za orezivanje | 200 mm |
| Materijal rukohvata | Drvo |
| Materijal sečiva | Nerđajući čelik |
| Rukohvat | Sklopiv |
| Tip – alati za orezivanje | Kalemarski nož |
| Težina | 0,13 kg |
|---|