Opis
| Proizvođač | Villager |
| Model | LSP 16 T |
| Snaga | 4500 W |
| Napon | 400 V ~ 50 Hz – trofazni |
| Snaga cijepanja | 16.0 t |
| Kapacitet debla | 110 cm |
| Prečnik debla | 80 – 300 mm |
| Brzina povrata | 14.2 cm/s |
| Brzina naprijed 1. stepen | 6.4 cm/s |
| Spremnik ulja | 18.0 l |
| Težina | 257.8 kg |
| Dodatne informacije | Lift za debla ukohvat za vuču i manevrisanje Ravno sječivo i krstasto |




