Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Električne kosačice |
| Težina pakovanja | 10.5 kg |
| Brend | Villager |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Površina košenja | 500 m² |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 140 mm / 160 mm |
| Priključna snaga | 1400 W |
| Širina košenja | 340 mm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip kućišta | Plastično |
| Tip pogona | Gurajući |
| Visina košenja | 25 – 65 mm (4 nivoa) |
| Zapremina sakupljača | 35 L |
| Gorivo | Bezolovni benzin |
Villager VILLY 1400 P električna kosačica pruža pouzdane performanse za precizno i lako košenje travnjaka. Sa snažnim motorom od 1400 W, širokim zahvatom i ergonomskim dizajnom, omogućava jednostavno manevrisanje i efikasan rad. Laka je za korišćenje i održavanje, idealna za manje i srednje površine. Kompaktna konstrukcija i tiši rad čine je savršenim izborom za svakodnevnu upotrebu i uredno dvorište.




