Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne kosačice |
| Težina pakovanja | 52 kg |
| Brend | Villager |
| Broj brzina | 1 napred |
| Broj obrtaja | 3300 rpm |
| Brzina košenja | 2.6 km/h |
| Površina košenja | 2000 m² |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 325 mm |
| Širina košenja | 870 mm |
| Snaga motora | 2.2 kW |
| Tip motora | Loncin |
| Tip transmisije – kosačice | Remen |
| Visina košenja | 35 – 80 mm |
| Zapremina motora | 123 cm³ |
