Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Ručna cilinder kosačica |
| Težina pakovanja | 11.9 kg |
| Brend | Stiga |
| Širina košenja | 400 mm |
| Tip pogona | Gurajući |
| Visina košenja | (3 nivoa): 2.5- 6 cm |
199,00 KM
– Sistem košenja: cilindrični
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Ručna cilinder kosačica |
| Težina pakovanja | 11.9 kg |
| Brend | Stiga |
| Širina košenja | 400 mm |
| Tip pogona | Gurajući |
| Visina košenja | (3 nivoa): 2.5- 6 cm |
| Težina | 11,9 kg |
|---|