Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Robotske kosačice |
| Težina pakovanja | 11.8 kg |
| Brend | |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2.5 Ah |
| Maksimalni radni nagib | 30% (17°) |
| Napon | 18 V |
| Površina košenja – robot kosačice | 400 m² |
| Širina košenja – robot kosačice | 180 mm |
| Tip baterije | Li-ion, integrisana |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Tip košenja | Nasumično košenje |
| Tip navođenja | Ogradna žica |
| Visina košenja – robot kosačice | 25 – 50 mm (centralno) |









